Skocz do zawartości

[T] Streamowanie mediów przy pomocy PS3 Media Server

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

Angel_of_Death

Angel_of_Death

Very Easy

• Użytkownik
  • 16 postów
Ja chyba jakiś ograniczony jestem... Bo nie wiem jak to ustawić sad.gif

Mój adres IP Xboxa 192.168.1.11
IP serwera [czyli mojego MacBooka] 162.168.1.10

Mam neo i LiveBoxa. I teraz powiedzcie mi, mam otworzyć ten port 41952 dla którego adresu? Xboxa tak?

W ogóle udało się komuś odpaliś to na Mac'u? wink.gif

Użytkownik Angel_of_Death edytował ten post czw, 01 paź 2009 - 09:55

0

bartez82

bartez82

Very Easy

• Użytkownik
  • 7 postów
CYTAT(Angel_of_Death @ 1.10.2009, 10:47) <{POST_SNAPBACK}>
Ja chyba jakiś ograniczony jestem... Bo nie wiem jak to ustawić sad.gif

Mój adres IP Xboxa 192.168.1.11
IP serwera [czyli mojego MacBooka] 162.168.1.10

Mam neo i LiveBoxa. I teraz powiedzcie mi, mam otworzyć ten port 41952 dla którego adresu? Xboxa tak?

W ogóle udało się komuś odpaliś to na Mac'u? wink.gif

W port forwarding wpisujesz IP swojego Xboxa.Nie wiem czy działa na MACu ale na Ubuntu na pewno bo kiedyś sprawdzałem.
0

lkulec

lkulec

Very Easy

• Użytkownik
  • 10 postów
ten sam problem co Adbok dzwiek leci z 2sec opoznieniem probowalem juz przeinstalowania kodekow i tp itd od 2 godzin walcze z tym i nic !!! macie jakas rade na to ???
0

mAi88

mAi88

Very Easy

• Użytkownik
  • 5 postów
  • GamerTag:mai88pl
Wielkie dzieki. Mi na kodekach divix 5.2 + cccp działa bez najmniejszego problemu smile.gif  Mam inne pytanie: czy można ustawić przewijanie filmów z napisami? Przy filmie bez napisów nie ma z tym problemu, natomiast przy próbie z wczytanymi napisami wyskakuje "czynność niedostępna"
0

Micke

Micke

Very Easy

• Użytkownik
  • 31 postów
Panowie mam problem. Próbowałem streamować dane ALE oczywiście nie mogę się połączyć. Mam Dlink'a DIR-300 przekierowałem port i nic... Nie wiem oc robić... Może to wina systemu?? (Windows 7 Professional)
0

panchofx

panchofx

Very Easy

• Użytkownik
  • 2 postów
To mój pierwszy post, dlatego witam wszystkich serdecznie. Może ktoś podpowie jak ustawić LIVEBOXA żeby móc korzystać z tego świetnego pomysłu stremowania filmów na konsoli. Zainstalowałem kodeki i PS3 Media Server, wszystko ustawiłem w programie tak jak tu napisane, ale niestety xbox nie widzi kompa. Dodam, że konsole i kompa mam podpięte osobno kablami do liveboxa, net chodzi bez problemu. Niestety nie za bardzo się znam na sieciach i nie wiem co tam trzeba ustawić w parametrach liveboxa żeby to cykało, może ktoś też korzysta z takiego schematu podłączenia?
0

Jagred

Jagred

Easy

• Użytkownik
  • 148 postów
To moze napiszcie co wam w logu program wyswietla?

Otwieranie portow jest "standardowo" niepotrzebne bo w sieci lan "standardowo" wszystko jest otwarte.

Moze bardziej prawdopodobne jest ze macie blad w javie albo czyms podobnym. wink.gif

Użytkownik Jagred edytował ten post wto, 17 lis 2009 - 10:51

0

panchofx

panchofx

Very Easy

• Użytkownik
  • 2 postów
Mi wyświetla tak:
Załączony plik  java2.jpg   78,5 KB   118 Ilość pobrań

0

Eszu19

Eszu19

Very Easy

• Użytkownik
  • 19 postów
Może to komuś pomoże tongue.gif

Xbox'a mam podłączonego do routera d-link po lanie, (dodatkowo jeszcze  łączy się do niego PC i po wi-fi laptop) następnie routr podłączony do modemu (internet z UPC). Ok do rzeczy; w programiku PS3 media server w zakładce "konfiguracja ogólna" wpisałem tylko ip servera (mój PC) i nic poza tym, żadnego portu wink.gif
Działa bez problemu biggrin.gif

Ps: żadnych przekierowań portu tez nie było

Użytkownik Eszu19 edytował ten post wto, 17 lis 2009 - 18:58

0

koles070

koles070

Easy

• Użytkownik
  • 143 postów
Mam router Dlink DIR 300 i nic mie nie chodzi.Ani ten programik ani inny TVersity,a Windows media center sie polaczyl ,ale filmow nie odbiera.Przekierowywalem wszystkie porty swiata i nic.Zalamka.
0

bart119

bart119

Very Easy

• Użytkownik
  • 29 postów
  • GamerTag:Bart119
A tutaj tutek jak PS3 Media Player zainstalować pod Ubuntu 9.10, u mnie śmiga bez problemu: http://ps3mediaserver.org/forum/viewtopic.php?f=3&t=4253

I napisy też działają ;-) Super program!

Użytkownik bart119 edytował ten post wto, 08 gru 2009 - 12:15

0

Romanus

Romanus

Very Easy

• Użytkownik
  • 20 postów
Witam jak zmusic program do przewijania mkv
0

szkodnikPL

szkodnikPL

Easy

• Użytkownik
  • 163 postów
  • GamerTag:szkodnikPL
Teraz ja mam problem, udostępniam neta dla Xbox'a przez kompa. Tak jak autor tematu, robię wszystko jak w tutorialu a i tak do jasnej cholery nie działa. -.-' Przez router też nie działało. Przekierowałem porty i nic..

Jakieś sugestie?
0

DeMoN421

DeMoN421

Very Easy

• Użytkownik
  • 2 postów
Witam.
Mam poważny problem.
Zrobiłem wszystko tak jak w tutorialu i program nie widzi konsoli. Mam router "TechnicLan" a od niego połączenie do modemu UPC. Router udostępnia net dla kompa, laptopa i Xbox'a. próbowałem z IP i nie działa. Ktoś wie może o co chodzi??. Co robie xle??
Ps. Gdzie jest ta opcja w ustawieniach by okreslić jak XBOX komunikuje się z routerem (czy WiFi  czy kabel) bo tego nie widze.
Dzięki Za odpowedź
0

bart119

bart119

Very Easy

• Użytkownik
  • 29 postów
  • GamerTag:Bart119
Wady tego programu, to brak możliwości przewijania filmów z transkodowanymi napisami, oraz ja mam problem ze spóźnionym dźwiękiem w filmach z napisami (napisy w których jest lektor wszystko jest ok). Alternatywny program pod Linuksa to Ushare
0

kwiatek1608

kwiatek1608

Very Easy

• Użytkownik
  • 5 postów
czy ktos wie jak rozwiazac ten problem z opozniajacym sie dzwiekiem
0

Dunay

Dunay

TANGO DOWN

• Użytkownik
  • 2037 postów
  • GamerTag:Dunay PL
Jeśli steamujesz nagranie w HD to mogą być problemy, wina zapewne słabego kompa
0

Dołączona grafika

PRZECZYTAJ ZANIM COKOLWIEK NAPISZESZ! REGULAMIN!
FLOREK TY TEŻ? Dołączona grafika

kwiatek1608

kwiatek1608

Very Easy

• Użytkownik
  • 5 postów
problem jest taki-polskie filmy dzialaja normalnie(rmvb),natomiast filmy z lektorem maja opozniony dzwiek o ok 5 sek(rowniez rmvb)
0

glabik

glabik

Easy

• Użytkownik
  • 468 postów
A można wymusić jakos zeby odtwarzana była konkretna ścieżka audio ?
0
*** Nie można dać wszystkim wszystkiego, bo wszystkich jest dużo a wszystkiego mało ***

djkristoph

djkristoph

Very Easy

• Użytkownik
  • 2 postów
  • GamerTag:djkristoph
Witam mam wielki problem ale nie wiem czy będzie można to w ogóle naprawić. Otóż chodzi o przewijanie filmów udostępnionych przez PS3 Media Server. Wszystko działa , ładnie się łączy, napisy są ale jedno co nie mogę zrobić to ich przewinąć , jedno jest pewne , jak otworze film z lektorem, który nie posiada napisów to działa idealnie , można przewijać itp , jeśli już jednak są i chce przewinąć to wyskakuje że ta czynność jest niedostępna, orientuje się ktoś może czy można to naprawić , z góry dzięki. Pozdrawiam
0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych