Skocz do zawartości

Jak grać online na Xbox'ie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Edzio666

Edzio666

Very Easy

• Użytkownik
  • 46 postów
Witojcie wink.gif

Jako ,że już z 'leksza ogarnąłem' tematykę pierwszego Xbox'a (tutaj podziękowania dla Gangst3r_PL za pomoc przy softmodzie) - chciałby spróbować zagrać przez Internet w jakąś grę.
O ile dobrze wyczytałem potrzebny jest do tego Xlink Kai.
Problem w tym ,że u mnie (pod Win7) nie działa Xlink Kai.
Obojętnie czy zainstaluję wersję 7.4 beta czy stabilną 7, przy próbie włączenia programu wyskakuje komunikat:

Druga sprawa - Xbox'a mam podłączonego przez router. Czy jest możliwość grania online bez używania PC?
Z tego co zauważyłem to na "Xbox Mast3r Installer" jest do zainstalowania XBMC z Xlink? Czy dzięki temu można Xlink uruchomić na konsoli i grać online bez użycia PC?
0

Gangst3r

Gangst3r

Na XO od: 11.02.2008

• Użytkownik
  • 886 postów
  • GamerTag:Gangst3r PL
no nie do końca tak jak myślisz. Spróbuj zainstalować Xlink Kai w trybie zgodności z XP SP3 jak nie pójdzie to z wersjami Vista. Tryb zgodności w Windows 7 został dobrze podszlifowany względem Windows Vista.

Jak to nie pomoże i dalej będą problemy z instalacją poszukaj odpowiedzi w google.pl lub na stronie xlinka smile.gif
Jeśli natomiast chodzi o granie bez komputera to potrzebujesz XBMC z Xlink kai zamieszczony na moim installerze, ale potrzebujesz także silnika Xlink Kai, który wgrywa się na routery (Linksys z systemem dd-wrt pod Linuxem na pokładzie) i konsola silnik mam na routerze a interfejs użytkownika jest w XBMC smile.gif startuj i szybko działaj, bo mimo, że usługa Live! dla pierwszego Xbox'a już została oficjalnie zamknięta to nadal jest wielu graczy, którzy korzystają z Xlink Kai i przez ten program do tunelowania połączeń gramy - dzisiaj nasza ekipa polaków rozpoczyna partyjkę w  godzinach od 20-23 lub później zależy ile kto wytrzyma tongue.gif

Użytkownik Gangst3r_PL edytował ten post pią, 02 kwi 2010 - 14:40

0

Gangst3r

Gangst3r

• Użytkownik
  • 886 postów
aktualizacja smile.gif żeby zainstalować Xlink Kai pod Systemem Windows 7 musisz zainstalować manualnie sterowniki oraz mieć uruchomiony program ZDWLAN-tool i Xlink w trybie zgodności z Windows Vista SP2.

Sterowniki dostępne pod TYM LINKIEM

Info dostępne tutaj

Pozdrawiam Gangst3r

Użytkownik Gangst3r_PL edytował ten post pią, 02 kwi 2010 - 14:46

0

Edzio666

Edzio666

Very Easy

• Użytkownik
  • 46 postów
OK. Dzięki za pomoc.

Uruchomienie w trybie zgodności z XP (SP3) rozwiązało problem i obyło się bez instalacji sterowników i innych programów.
Xlink działa... ale graczy coś mało. 99% osób gra w Halo 2.
Co do Xlink w konsoli - to pobawię się z tym później. W routerze (D-Link DIR-300) mam wgrany DD-WRT, ale skoro na komputerze Xlink działa to nie widzę potrzeby kombinowania (zwłaszcza ,że komputer 'chodzi' 24/7).

Tak z ciekawości - można wiedzieć w co gracie?
Jakby co - mój nick na Xlink: Edzio666

Użytkownik Edzio666 edytował ten post pią, 02 kwi 2010 - 14:49

0

Gangst3r

Gangst3r

• Użytkownik
  • 886 postów
My różnie, ale głównie ścigałki typu Rallysport Challenge 2, Forza, PGR2, MotoGP3, ale i strzelanki tj. Halo2, Conflict Global Terror, Rainbow Six, Ghost Recon i innne FPS,  smile.gif dzisiaj pewnie pójdzie jakaś gra nietypowa wink.gif

Użytkownik Gangst3r_PL edytował ten post pią, 02 kwi 2010 - 14:52

0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych