Skocz do zawartości

Blur

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

aerO^

aerO^

Very Easy

• Użytkownik
  • 20 postów
  • GamerTag:aeeroooO
Przepatrzyłem pierwsze 2 strony i nie znalazłem tematu o tej grze.Problem jest w tym , że zostały mi 2 wyścigi do zmaxowania dokładnie to 1 i 4 w rozdziale z Draykiem , oba to Destruction i nie mogę zrobić w nich fan targetu na max(w pierwszym 2000 , a w tym czwartym 2200) Macie jakiś filmik sposób na zrobienie tego dopiero teraz pod koniec gry zauważyłem , że jak zrobi się te określone punkty to wtedy już czasu nie dodaje... W tym czwartym miałem nawet 2.146 pkt , ale teraz nawet nie mogę się zbliżyć się do tego wyniku , a w tym pierwszym wyciągam tylko po 1600 , najwięcej miałem chyba 1800.To zahacza o achievementy , bo zależy mi na achivie , ale to też tyczy się gry , bo to po prostu wypełnienie całej gry "na 100%".
0
Dołączona grafikaDołączona grafika

XMANiAK

XMANiAK

Juggernaut

• Użytkownik
  • 3033 postów
Wybierz autko ktore jest w kategorii Very Grippy, celuje w zielone auta jeden pocisk, zas w mocniejsze pare. Poznaj trase, bo moze jest okazja na zebranie 3 powerow w ktorkim czasie i bedziesz naginal fire gdy sa blisko siebie ;)

Użytkownik XMANiAK edytował ten post śro, 09 cze 2010 - 17:12

0

aerO^

aerO^

Very Easy

• Użytkownik
  • 20 postów
  • GamerTag:aeeroooO
Właśnie ja już próbowałem wszystkiego i zrobiłem czwarty wyścig! Wybrałem Forda RS , szczerze mówiąc naprawdę spróbowałem chyba wszystkich aut , a te 2 wyścigi są chyba najtrudniejsze w grze.Czasami dobrze jest też wziąć auto do Driftu , bo można kilka punktów za drifty załapać , ale też wolę auta grippy. Z mojej strony to najlepiej od razu bramki i potem szybko ogień... i robić takie reakcje łańcuchowe , czyli walimy w hummera i wtedy on wali rakiete na tył i robi się pięknie , ale jest naprawdę ciężko , jeszcze ten pierwszy...
PS. Właśnie w tym pierwszym wyścigu jest strasznie dużo przestrzeni i najgorsze są zakręty , bo wtedy nie można za dobrze wycelować i jeszcze na dodatek to jest ta mapa w której jest woda wylana.

Użytkownik aerO^ edytował ten post śro, 09 cze 2010 - 17:58

0
Dołączona grafikaDołączona grafika

Lother789

Lother789

Easy

• Użytkownik
  • 241 postów
Pass event 5 with 14 seconds left.

Jakie autko do tego polecacie? ja zawsze kręce max +5 ;/
0

Ropa

Ropa

Medium

• Użytkownik
  • 1218 postów
Jest takie zadanie reverse shount 5 cars o co w tym chodzi? Lub hit multiple cars with 5 barges? Barge 1 car ito the water jak to zorobić? I jeszcze win event with 1 "X5" fan combo tego też nie kumam. Wogóle większości tych zadań tam nie kumam jest może jakiś poradnik lub tłumaczenie tych zadań?
0

XMANiAK

XMANiAK

Juggernaut

• Użytkownik
  • 3033 postów
... Gracie w cos ale nie wiedzie o co chodzi, slowniki, translatory,itp w reke...
reverse shount 5 cars  - majac czerwona kulke, daj galke do tylu strzel i kogos traf
hit multiple... - majac "fale uderzeniowa" uderz kilku przeciwnikow
na etapie w porcie jest taki kawalek gdzie jedziemy przez jakis statek, uzyj odpuchania by ktos wpadl do wodoy
0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych