Skocz do zawartości

Jak podłączyć xbox360 do mojego monitora i głośników?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Jax33

Jax33

Very Easy

• Użytkownik
  • 3 postów
Posiadam monitor Samsung SyncMaster 920n oraz głośniki Creative 2.1
Mój monitor o ile mi sie zdaje posiada tylko wejście VGA
Głośniki natomiast ma 4 wejścia (w subwooferze, w innych głośnikach ani w regulatorze głośności nie ma wejść)):
- Audio input
- Wejście na lewy głośnik
- Wejście na prawy głośnik
- Zasilacz

Wiem że trzeba zdjąć plastik z kabla i następnie podłączyć czerwone i białe końcówki do jakieś przepinki - jaka to jest przepinka dokładniej (jak sie nazywa), ile kosztuje, czy mogę ją kupić gdzieś prócz Allegro i gdzie miałbym ją podpiąć - pod które wejście? Oprócz tego nie miałbym raczej jak podłączyć kabla HDMI pod mój monitor który ma jedynie wejście VGA.

Co mam więc zrobić? Proszę o dokładne wyjaśnienie.

Użytkownik Jax33 edytował ten post śro, 18 kwi 2012 - 12:03

0

grzech1991

grzech1991

Forumowy wyjadacz

• Użytkownik
  • 9537 postów
  • GamerTag:grzech1991POL
kup sobie KVM http://shop.01media....ProductID=33645

powinieneś taki dostać też na allegro ;)
0
Dołączona grafika

Nie udzielam pomocy na GG i PW! Od tego jest forum! | Pomogłem? Kliknij "+"

Jax33

Jax33

Very Easy

• Użytkownik
  • 3 postów
No i co miałbym z tym zrobić jak kupię? Rozumiem że z jednej strony (input) podpiąć kable VGA od kompa i xboxa i kable od głośników. A z drugiej strony kabel VGA dołączony do switcha. A co z dźwiękiem? Bo coś nie wydaje mi się żeby ten drugi kabel dołączony pasował do xboxa. Chyba w xboxie takiego wejście nie ma.

PS. Nie ma jakiegoś innego sposobu niż taki switch? Bo to jest ciekawe rozwiązanie ale chcę wiedzieć czy nie ma innych sposobów.

Użytkownik Jax33 edytował ten post czw, 19 kwi 2012 - 20:34

0

grzech1991

grzech1991

Forumowy wyjadacz

• Użytkownik
  • 9537 postów
  • GamerTag:grzech1991POL
to jest najbardziej użyteczny i najprostszy sposób - oczywiście, można kombinować ale po co.

Switch jest dedykowany do xboxa, monitorów analogowych i dźwięku stereo. Z jednej strony wpinasz VGA xbox, audio xbox, VGA pc, audio PC a na końcu wychodzi VGA i audio. W zależności co masz ustawione tak jest podawany sygnał. Jedyna wada, że monitor może nie pamiętać po zmianie ustawień obrazu (pozycji itd.) ale jak będziesz ręcznie przełączał - będzie to samo, więc sam switch w sobie nie ma nic do rzeczy.
0
Dołączona grafika

Nie udzielam pomocy na GG i PW! Od tego jest forum! | Pomogłem? Kliknij "+"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych