Skocz do zawartości

Ghost Recon:Advanced Warfighter 2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

Baban

Baban

Easy

• Użytkownik
  • 317 postów
Szkoda tylko, że gra chodzi na oko w jakichś 24/25fpsach - "porywanie" grafiki sięczuje i nie ma takiej dynamiki jak np. w COD2. (w trójkę nie grałem)
Ale za to sama grafika jest, imo, imponująca smile.gif
0

Zikus

Zikus

Easy

• Użytkownik
  • 176 postów
Pamiętaj że to tylko demko ;]
0

OpticalSushi

OpticalSushi

Very Easy

• Użytkownik
  • 46 postów
a na mnie demko zrobilo spore wrazenie. postep po jedynce jest spory - wizualnie wielki krok naprzód. wszystko dookola tetni zyciem, powietrze faluje od upalu, wszystko jakies takie mniej sztywne niz w jedynce.
tez mi sie zdawalo ze demko przycina deczko. mam nadzieje ze w fullu to naprawia. napewno go kupie.
0

Mr White

Mr White

Easy

• Użytkownik
  • 115 postów
2 fajne klipy z graw2
w tym tworcy opowiadaja o aspektach graficznych gry
http://www.eurogamer.net/tv_video.php?play...id=1924&s=l

tutaj gameplay
http://www.eurogamer.net/tv_video.php?play...id=1953&s=l

zapowiada sie swietna gierka  :smile:
0

Razor

Razor

Easy

• Użytkownik
  • 170 postów
A ja sobie zamówiłem pre-order GRAWa2 na Ultimie... jeszcze 38dni....

Coś czuje, że nie przestane grać na Live biggrin.gif
0

Vergil

Vergil

Easy

• Użytkownik
  • 243 postów
O w morde.....

Muszę przyznac że oceniłem grę zbyt surowo....
CYTAT
No z tego co widziałem na trailerkach, to dużej różnicy nie ma. Miał byc przełom (z pierwszych screenów wynikała łądniejsza gra niż GoW), a tu taka niemiła niespodzianka....

Normalnie, jak ja odpaliłem demko, to myślałem że wypadnę z fotela. Grafika na trailerach nijak się ma do tego, co można zobaczyc grając w tą grę. Po prostu - perełka!! Kupuję na 100%...

P.S. - czy jest jakiś sens w kupowaniu najpierw jedynki ? Czy lepiej od razu rzucic się na dwójkę?
0

Razor

Razor

Easy

• Użytkownik
  • 170 postów
Sądzę że nie ma sensu kupować jedynki, (swoją teze opieram na demach obu) dwójka jest znacznie ulepszona pod względem "obsługi". Po prostu - demo jedynki wogóle mi się nie podobało w przeciwieństwie do dwójki która moim zdaniem jest po prostu zajebista :smile:
0

Raiven2

Raiven2

Easy

• Użytkownik
  • 245 postów
Ja bardzo dużo oczekuje po tej grze, choć w jedynke nie grałem(Xboxa mam od tygodna  :razz: ) to naprawde oczekuje sporo, w demo nie grałem bo nie chce sobie psuć efektu zaskoczenia, a od dema pełna wersja też pewnie się dużo będzie różnić tongue.gif
0

JacekW

JacekW

Easy

• Użytkownik
  • 197 postów
Vergil jedynke lykaj smialo napewno sie Tobie spodoba i bedzie troche urozmaicenia dlatego ze jedynka ma akcje osadzona glownie w miescie a 2 bedzie na terenach otwartych jak pustynia ,lasy itd wiec napeno bedzie to super przedsmak przed 2 czescia;)
0

Matashow

Matashow

Medium

• Użytkownik
  • 705 postów
Ja tam jednak radze kupić jedynke ze względu na fajną fabułe. W sumie jak dostałem jedynke i GoW-a w tym samym czasie, to najpierw ukończyłem GRAWa, po czym dopiero zabrałem się za GoWa, a to o czymś już świadczy.

Poza tym jak już pisałem wcześniej, to dwójka wcale nie jest taka super, bo ja oprócz podrasowanej grafiki, wielkich zmian nie zauważyłem. Więc radze nie sugerować się demami.
0

thomasso

thomasso

Very Easy

• Użytkownik
  • 36 postów
Skąd wiesz czv w Ghost Recon:Advanced Warfighter 2 fabuła nie będzie lepsza od jedynki a skoro piszesz że grafika w 2-ce jest lepsza to dziwię sie że polecasz jedynkę ja z niecirpliwością czekam na GRAW 2
0

Jozek

Jozek

Easy

• Użytkownik
  • 319 postów
ech...
Kolega polecał jedynkę ze względu na fabułe i grafika też stoi na wysokim poziomie...
Jak nowsze nie znaczy lepsze, może ta gra ogólem będzie odgrzewanym kotletem... który po 4 misjach się znudzi, zobaczymy..
0

thomasso

thomasso

Very Easy

• Użytkownik
  • 36 postów
Nie kwestjonuję GRAW bo jest to gra rewelacyjna tylko skąd taki pesymizm do Ghost Recon:Advanced 2, czas pokaże. :?:
0

Matashow

Matashow

Medium

• Użytkownik
  • 705 postów
CYTAT(thomasso)
Skąd wiesz czv w Ghost Recon:Advanced Warfighter 2 fabuła nie będzie lepsza od jedynki a skoro piszesz że grafika w 2-ce jest lepsza to dziwię sie że polecasz jedynkę ja z niecirpliwością czekam na GRAW 2

Wof ?! To tak jakbyś powiedział mi, żebym nie kupował GoW, bo za 2 lata wyjdzie GoW 2 i będzie lepszy.

CYTAT(thomasso)
Nie kwestjonuję GRAW bo jest to gra rewelacyjna tylko skąd taki pesymizm do Ghost Recon:Advanced 2, czas pokaże.

Może dlatego, że grając w demo miałem odczucie, że oprócz nowej fabuły, nowych misji to nic nowego w tej grze nie widać ? Przynajmniej po demku. Pozdrawiam
0

Kastor

Kastor

Medium

• Użytkownik
  • 1435 postów
Ke? To GRAW miał jakąś fabułę? I jeszcze fajną? Ooo, chyba muszę przejśc gierkę jeszcze raz.
0

Matashow

Matashow

Medium

• Użytkownik
  • 705 postów
No jasne smile.gif Tzn. fabułę stanowił ten koleś z którym co chwile się kontaktowałeś, a na końcu w ost. misji nie zdradzając faktów cośik się zmieniło smile.gif. Ja jeszcze pod fabułę podciągam fajnie zorganizowane i ciekawe misje.
0

thomasso

thomasso

Very Easy

• Użytkownik
  • 36 postów
Matashow napisałeś żę że oprócz nowej fabuły, nowych misji to nic nowego w tej grze nie widać a i najważniejsze"podrasowana grafika",czyli wymieniłeś praktycznie wszystkie dobre cechy GRAW2 grając oczywiście w demo a mimo tego jesteś na nie.Napisz może co według Ciebie powinni w tej grze zmienić żeby była ok! I na koniec twoje słowa "Więc radze nie sugerować się demami" a co robisz ? poczekamy na produkt finalny.Pozdrawiam
0

Jozek

Jozek

Easy

• Użytkownik
  • 319 postów
CYTAT(thomasso)
Napisz może co według Ciebie powinni w tej grze zmienić żeby była ok!
Mu o to chodzi, że już grał w to! I chce czegoś innego, czyli by musieli zmienić wszystko, żeby gra była lepsza/gorsza od poprzedniczki.
0

thomasso

thomasso

Very Easy

• Użytkownik
  • 36 postów
Barrister  :?:
0

Matashow

Matashow

Medium

• Użytkownik
  • 705 postów
Thomasso mówiłem, żeby nie sugerować się demami obu wersji do kolegi, który coś tam pisał, mówiąc, że i w jedynke i w dwójke grał tylko w dema.

Co chciałbym, żeby zmienili w grze ? Po prostu wprowadzili jakieś innowacje, żebym poczuł, że gram w jakąś nowość, ale coś co ukazuje się w tak niewielkiem odstępie czasowym od 1-ki, raczej łatwiej nazwać mi dodatkiem niż 2-gą częścią gry. Co nie zmienia faktu, że w GRAW 2 zagram napewno.
0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych