Skocz do zawartości

Tanie dyski do 360?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
149 odpowiedzi w tym temacie

Holek

Holek

Ultimate

• Użytkownik
  • 6651 postów
CYTAT(rastafaraj)
swoja droga ile zajmuje taki filmik w 720?
10 15 giga?

około 4GB w XviD.
0
"Panie Bond, ma pan paskudny nawyk utrzymywania się przy życiu"

rastafaraj

rastafaraj

Easy

• Użytkownik
  • 314 postów
to raptem, 30 godzin non stop sciagania  :cool:  laugh.gif  :cool:
0

koderi

koderi

Easy

• Użytkownik
  • 87 postów
nie chce was martwic ale w usa normalnie sciagaja sobie po przez xbox live "pelne filmy w HDTV" czyli dla nas to bedzie oczywiste ze bedzie trzeba szybko cos wymyslic jesli usluga ruszy w europie a M$ bedzie oferowac nadal 20-z czego 13gb mamy to....
0

Holek

Holek

Ultimate

• Użytkownik
  • 6651 postów
CYTAT(koderi)
usa normalnie sciagaja sobie po przez xbox live "pelne filmy w HDTV"

Nic nie stoi na przeszkodzie żeby ktoś z nas też sobie pobrał taki film, wystarczy zarejestrować się na USA i kupic MP wink.gif
0

bomber

bomber

Easy

• Użytkownik
  • 151 postów
Tylko kto ma z nas szybkie lacza tzn powyzej 4kB/s   :?:   no chyba ze opcja dla wytrwalych sciagnaie 30-50godzin wink.gif
0

Holek

Holek

Ultimate

• Użytkownik
  • 6651 postów
CYTAT(bomber)
Tylko kto ma z nas szybkie lacza tzn powyzej 4kB/s :?:

Hmm, 4kB :?: Ktoś oferuje jeszcze takie prehistoryczne rozwiązania :?:
0

synazteka

synazteka

Easy

• Użytkownik
  • 69 postów
CYTAT(koderi)
nie chce was martwic ale w usa normalnie sciagaja sobie po przez xbox live "pelne filmy w HDTV" czyli dla nas to bedzie oczywiste ze bedzie trzeba szybko cos wymyslic jesli usluga ruszy w europie a M$ bedzie oferowac nadal 20-z czego 13gb mamy to...

Nie chce zakladac osobnego topiku, a mam strasznie lamerskie pytanie... Dlaczego jak sprawdzam pojemnosc dysku to mam 13.9 giga ??? gdzie pozostale 6 tongue.gif ???
Konsolke mam juz 3 miesiace, ale dopiero dzisiaj mnie wzielo na zadanie tego pytania. Wiec jak to jest ?
0

Baban

Baban

Easy

• Użytkownik
  • 317 postów
To normalne.

I nie, to nie jest miejsce na dasha.
0

Driver

Driver

Easy

• Użytkownik
  • 102 postów
Miejsce na dash... a jak nie mam dysku to co... moj x360 ma 6gb ukrytej pamieci wink.gif LOL
0

sowa

sowa

Medium

• Użytkownik
  • 1156 postów
Dashboard znajduje się we flashu na płycie głównej smile.gif ma 16MB, sam dash około 10.
0
Kiedy ja mówie wolność, nie mów mi, że nie wolno, moja wolność, to żaden Twój grzech!
SmartXX Rox My Box

Baban

Baban

Easy

• Użytkownik
  • 317 postów
Driver: problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Wyraźnie powiedziałem, że to nie jest na niego miejsce.
0

Dabman

Dabman

Easy

• Użytkownik
  • 298 postów
swowa, pytanie, jak mam konsole podpieta do live, to update dasha jak sie robi? reflesh pamieci? czy w ogole nie robi jak sie ma core, jak to jest z premium? na dysk czy flash?
jak to jest do konca z dyskami, 80GB? przeca bedzie support ( moze juz jest ) dla 120GB, czy planuja mozliwosc podpiecia tych 120? update gier sie robia jak masz core? ( na karte pamieci czy jak? ) jak to jest z tymi dyskami co ma devkit do 80GB? przeca 60 i 80 to sony montuje x ma 20 i 120, nic Ci sie nie pochrzanilo?
0

sowa

sowa

Medium

• Użytkownik
  • 1156 postów
Good to see you again wink.gif
CYTAT
swowa, pytanie, jak mam konsole podpieta do live, to update dasha jak sie robi? reflesh pamieci? czy w ogole nie robi jak sie ma core, jak to jest z premium? na dysk czy flash?

No więc, wszelkie updatey dashboarda zapisywane są na flashu, i czy masz dysk czy nie masz update będzie pobrany i zainstalowany nie zależnie we flashu właśnie. Na kernel jest kilka "banków" że tak powiem.. Dokładniej, od danego adresu do danego adresu jest jeden kernel, od danego do danego drugi itd.. I tak jest ich chyba z 5, i zapewne ms co jakiś czas będzie nadpisywał stare..

CYTAT
jak to jest do konca z dyskami, 80GB? przeca bedzie support ( moze juz jest ) dla 120GB, czy planuja mozliwosc podpiecia tych 120? update gier sie robia jak masz core? ( na karte pamieci czy jak? )
Tak, już z czego widziałem można podpinać sobie dyski do 120GB jednak nie wczytywałem się w to dokładnie.. Mam wrażenie że się cofam jeżeli o scene chodzi z braku czasu kurka  :shock:

A dodatki do gier, czy patche, wszystko leci na hdd/memorke

CYTAT
jak to jest z tymi dyskami co ma devkit do 80GB? przeca 60 i 80 to sony montuje x ma 20 i 120, nic Ci sie nie pochrzanilo?
devkity mają 80GB, ale można tam wrzucić dowolny hdd. Anyway, tutaj jak i w przypadku x1 nie ma żadnych zabezpieczeń, tylko plug and play, więc nie ma nawet jak tego przeżucić do retailowej konsoli bo nie ma podpisanych plików.

A w Elite będzie 120, więc nic mi się nie pochrzaniło.. Chyba że pytania nie rozumiem smile.gif
0
Kiedy ja mówie wolność, nie mów mi, że nie wolno, moja wolność, to żaden Twój grzech!
SmartXX Rox My Box

grzech1991

grzech1991

Forumowy wyjadacz

• Użytkownik
  • 9537 postów
  • GamerTag:grzech1991POL
ja tam nie moge osobiście doczekać się aż będzie można zgrywać gry i odpalić linuxa tongue.gif

a mam takie pytanie jak do kieszeni po dysku 20 gb wrzucę dysk hmm 250 (o ile taki istnieje, a jak nie to np. 160 GB) to będzie taka możliwość? mówię oczywiście o kieszeni bo nie wiem czy ona coś zmienia....
0
Dołączona grafika

Nie udzielam pomocy na GG i PW! Od tego jest forum! | Pomogłem? Kliknij "+"

Holek

Holek

Ultimate

• Użytkownik
  • 6651 postów
120gb sie da. wiecej wsadzisz ale i tak bedzie widziec jak 120.
0

curt

curt

Easy

• Użytkownik
  • 110 postów
mam pytanie, czy taki podpięcie HDD własnego do X'a 360 jest trudne do zrealizowania? wymaga grzebania w konsoli albo przeróbki? jakie dyski są kompatybilne i za jaką cenę najtaniej mogę takie coś zrobić? czy będzie pełniło takie funkcje jak standardowy dysk do X'a MS? Czy może będzie uboższy/bogatszy w jakieś funkcję?

Proszę o komentarze.
0

Art385

Art385

Hard

• Użytkownik
  • 2604 postów
WD bevs LAT bodajże w polsce kosztują troche mniej niż używane 20gb dyski i znalezienie ich nie jest łatwe
0

Juchy

Juchy

Medium

• Użytkownik
  • 537 postów
CYTAT(curt)
mam pytanie, czy taki podpięcie HDD własnego do X'a 360 jest trudne do zrealizowania? wymaga grzebania w konsoli albo przeróbki? jakie dyski są kompatybilne i za jaką cenę najtaniej mogę takie coś zrobić? czy będzie pełniło takie funkcje jak standardowy dysk do X'a MS? Czy może będzie uboższy/bogatszy w jakieś funkcję?

Proszę o komentarze.

na pewno musisz miec obudowe do takiego hdd zeby byla przejsciowka w to gniazdo co jest w X0, bo trzeba go jakos podlaczyc
tylko wybrane modele, wyzej Art napisal
tylko da sie zrobic 20GB lub 120GB
przerobki konsola nie musi miec
bedzie w pelni funkcjonalny, jak oryginalny, bez zadnych dodatkowych opcji niz standardowo
0

>Serwis konsol Xbox360<
>>IKSBOKS SERVICE<<

sowa

sowa

Medium

• Użytkownik
  • 1156 postów
Tutek napisze na dniach smile.gif Wszystko łatwe proste i przyjemne..

Trud może być ze znaleznieniem własciwego pliku HDDSS.bin, ale jak by ktoś go potrzebował (mam i 20 i 120GB, obydwa sprawdzone) to zapraszam na priv
0
SmartXX Rox My Box

Art385

Art385

Hard

• Użytkownik
  • 2604 postów
jakbyś jeszcze sowa napisał gdzie dorwać jakiś 40GB WD który byłby dobry to ja bym się pisał na to a sprawa flasha dysku jest dość łatwa
0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych