Skocz do zawartości

jak grać przez internet na xbox'ie co jest do tego potrzebne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

Guest__*

Guest__*
  • Gość
CYTAT(Slim)
No nie da rady za wolne minimum to 512kb/s

a gdzie tak pisze że 512? grałeś na wolniejszym łączu przez xblive wogóle?
0

Guest__*

Guest__*
  • Gość
CYTAT
mam pytanie jak sie gra w nfs 2 w sieci jak tam sie wchodzi

klikasz w xbox live i yazda  8)
0

DieSpinne

DieSpinne

Very Hard

• Użytkownik
  • 3881 postów
  • GamerTag:DieSpinnePL
ja mam łącze radiowe i mam pytanie. W umowie mój provider oferuje mi 512kbps. Realnie tyle nie osiągam. Jak coś ściągam to mam tak ze 20-30KB. Ale to przecież nie jest najważniejsze. Bo ważniejszy chyba jest WYSYŁ danych aniżeli DOWNLOAD! z tego co wiem to neo 512 ma wysył 128kbps. Tak więc moje pytanie: jaki powinien być MINIMALNY wysył, aby wszystko już dobrze hulało? smile.gif
0
You Are What You Race

Adamikos

Adamikos

Very Hard

• Użytkownik
  • 4367 postów
Do grania przez internet potrzebny ci jest Download a nie Upload, 512 masz kiloBITOW a nie kiloBAJTOW wiec aby otrzymac rzeczywista wartosc to zrob 512/8. Widze ze dobrze jezdzisz w Forze ale na kompach to sie nie bardzo znasz wink.gif.
0
Era Playstation 3 trwa, ale X360 wraca do łask :P.

GG: 5285908

DieSpinne

DieSpinne

Very Hard

• Użytkownik
  • 3881 postów
  • GamerTag:DieSpinnePL
Oj Adamikos, więc to chyba Ty się na kompach nie za bardzo znasz... Jak mozesz wyżej zobaczyć napisałem, że jak ściągam to mam tak ze 20-30 KB (KB to Kilo Bajty a nie Kilo Bity!) Specjalnie dla Ciebie przelicze Ci to - mam transfer w granicach 160 - 240 kbps (już z podstawówki wiem, że bit to 0 lub 1 i że bajt zawiera 8 kombinacji zerojedynkowych, już nawet nie chce się chwalić, ale potrafię też zmieniać cyfry "normalne" na zerojedynkowe :mrgreen: )

I dlaczego jest mi potrzebny download?? To było moje pytanie :!: Co w takim razie mam ściągać? Czyżby dane odnośnie np: położenia samochodu w grze? TAK! a skąd inni będą wiedzieć jakie jest położenie mojego samochodu?? czyżbym miał im to wysłać?? A jak jeśli nie upload?? I wracam do pytania: Jeśli będę miał download 160kbps (kilo bitów Adamikos tongue.gif ) i upload 160kbps (czyli łącze charakteryzujące się synchronicznym przesyłem danych z jednakową prędkością do i od użytkownika) to czy będe sobie mógł SPOKOJNIE grać na XBConnect?
Jeśli ktoś się na tym lepiej zna to prosze o odpowiedź. Bo coś nie chce mi się wierzyć, żebyście np na neostradzie 512/128 wykorzystywali w pełni download! Mi się wydaje, że  wykorzystujecie upload na max możliwości!

Może można to zmierzyć jakimś programem?
0
You Are What You Race

zax The Player

zax The Player

Easy

• Użytkownik
  • 177 postów
Zmierzyc pr. lacza mozna na www.numion.com
Wydaje mi sie ze upload jest wazny gdy sie hostuje, a gdy tylko sie przylacza do gry to wazniejszy jest download. Jesli by upload byl taki wazny to nie mialbym sznans na gre przez neta (64 kb/s :? ) tongue.gif
0
www.XBOXPOLSKA.net
http://forzafans.yoyo.pl
- Forza Motorsport 1&2 fansite

Guest_pchelaa_*

Guest_pchelaa_*
  • Gość
Mam problem z XBC mam na kompie zainstalowanego xbc wersje nową (alpha) i jak daje chce sie zarejstrować to wszystko wpisuje i czekam i czekam i nic i tak cały czas  nic sie nie dzieje wink.gif Zainstalowałem tez starszą wersje to po włączeniu wyskakuje mi błąd ze nie moge się połączyć  z serwerem i zebym sprawdził firwalla, no to wyłączyłem wszystko ale dalej nic  :/

Co robić ?
0

paszttett

paszttett

Easy

• Użytkownik
  • 99 postów
To :|  :cry:  w końcu jaka pędkość jest potrzebna :?:  :?:  :?:
0

Michi

Michi

Very Easy

• Użytkownik
  • 24 postów
jak chce grać przez XBC potrzebna jest orginalna gra?
0

Marc_B.

Marc_B.

Medium

• Użytkownik
  • 1166 postów
CYTAT(Michi)
jak chce grać przez XBC potrzebna jest orginalna gra?

Nie,XBC to alternatywa dla Live! darmowa na dodatek i umozliwia granie na kopiach zapasowych, poza tym jak zawsze polecam przycisk szukaj, po wcisnieciu i wpisaniu szukanej frazy wyskakuja magiczne rzeczy,np. takie
http://forum.xboxonline.pl/viewtopic.php?t...p;highlight=xbc
0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych