Skocz do zawartości

pytania noob'a - iso z dysku bez przeróbki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

LordV

LordV

Very Easy

• Użytkownik
  • 3 postów
no właśnie, noob ze mnie ale X mnie kusi swoimi urokiem i prawie się zdecydowałem na zakup, ale najpierw musze ustalić kilka spraw. moje urzytkowanie X'a wyobrażam sobie tak; ściągam sobie obraz gierki z netu w formacie ISO, po sieci zgrywam go na dysk do X'a i za pomoca odpowiedniego softu odpalam gre i cieszę się nią jak dziecko. problem polega na tym; czy format ISO taki jaki znam z PieCa nadaje się odrazu do wrzucenie na dysk X'a bez modyfikacji ? ( jeżeli tak to jakim programem ? ), jakim softem odpalać taką gre ? CZY ŻEBY ODPALIĆ GRE Z ISO TRZEBA MIEĆ FIZYCZNIE PRZEROBIONĄ KONSOLE ? czy moze wystarczy odpowiedni soft ? nie mam zamiaru wogle korzystać z piratów na płytach DVD, czy też CD; interesuje mnie tylko granie z obrazów ? czy są jakieś przeciwwskazania ?
miło było by tez gdybyście polecili odpowiedni soft do każdego z procesów : zgrywania, modyfikowania pliku ISO, odpalania; czy też może jest jakiś OS, w którym moge to zrobić?
z góry dziękuje za odpowiedź.
0

mohrg

mohrg

Medium

• Użytkownik
  • 892 postów
Z tego co mi wiadmomo bez przerubki wgranie softu na ixa jest niemozliwe
0

Kukles

Kukles

Medium

• Użytkownik
  • 1779 postów
Po pierwsze to musisz zrobic przerobke bez tego to ci sie gra nieuruchomi bo nawet jej niezgrasz na dysk
0
If there's any bitches in this room
Then there's somethin I gotta say
For all the fools
Who fell for the first
Girl who comes their way

Marco

Marco

Hard

• Użytkownik
  • 2625 postów
  • GamerTag:julmar75
A poczytaj sobie na forum ,znajdziesz wszystko czego szukasz i nawet więcej.
Jesli czegos nie zrozumiesz to sie zapytasza.
0
Nigdy nie bój się próbować czegoś nowego. Pamiętaj - amatorzy
zbudowali arkę, profesjonaliści Titanica...

LordV

LordV

Very Easy

• Użytkownik
  • 3 postów
CYTAT(Kukles)
Po pierwsze to musisz zrobic przerobke bez tego to ci sie gra nieuruchomi bo nawet jej niezgrasz na dysk

właśnie po to pytam czy PCtowe ISOsy to te same ISO z których można puszczać gry na Xie, bo żaden problem rozkręcić pudło, wyjąć dysk i zgrać na niego 20 obrazów. Chyba, że X ma jakiś smieszny format plików...

czyli przeróbka musi być żeby "alternatywny" soft zainstalować ? ale keidy już to zrobie to reszta planu jest do wykonania ? chodzi mi o to żeby pominąć wypalanie tych obrazów które ściągne na DVD i dopiero z tych DVD robić obrazy na dysk konsoli. bez sensu, bo łatwiej mi podłączyć kabel i odrazu zrzucić 20 giga obrazów a nie palić każdą gre na DVD tylko po to żeby zaraz z niej zrobić obraz w konsoli. nagrywarki DVD dalej nie są w powszechnym użyciu, a na kolekcji płyt też mi nie zależy  :wink:
0

Adamikos

Adamikos

Very Hard

• Użytkownik
  • 4367 postów
CYTAT
bo żaden problem rozkręcić pudło, wyjąć dysk i zgrać na niego 20 obrazów.

No wlasnie taki jest problem ze xbox ma inny system danych i dysk mozesz miec albo w pc albo w xboxie. Naraz sie nie da. Musialbys sciagnac obraz, rozpakowac go i zrzucic przez siec na dysk xboxa. Odpowiednie programy znajdziesz tutaj an forum w dziale download.
0
Era Playstation 3 trwa, ale X360 wraca do łask :P.

GG: 5285908

KAMPER

KAMPER

Senior Member

• Użytkownik
  • 870 postów
  • GamerTag:WickedZabique32
xboxowe ISO  jako  sam obraz po przegraniu na dysk konsoli nie odpalisz zadnym programem sad.gif ale nie łam sie. Poprostu na komputerze rozpakowujesz Swoje ISO i przez ftp zgrywasz jego zawartosc na konsole np f:/gry/burnout3/   kazdy program/gra  musi zawierac plik Default.xbe  i jezeli masz dobrze skonfigurowany Dashboard to automatycznie dodaje ci sie nowy tytul gry/programu i ODPALASZ !

aaaaaaaaaa jak niemasz przerobki to zapomnij....
0

LordV

LordV

Very Easy

• Użytkownik
  • 3 postów
czyli ISO na dysku X'a moze być wybebeszone, spoko, mnie to bez rużnicy. Czyli da się z pominięciem całej "dyskoteki" z płykami. pozostaje kwestia doboru modchipa i softu ( jakieś sprawdzone sklepy, które zrobią co trzeba ? mogą być wysyłkowe ).

THX men, o to mi chodziło.
0

Kukles

Kukles

Medium

• Użytkownik
  • 1779 postów
soft sciagniesz z neta a przerobke zrob na gieldzie w sklepie drogo biora
0
If there's any bitches in this room
Then there's somethin I gotta say
For all the fools